9860 ATLANTIC BLUE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9860 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1520kg |
| Block | 9860 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2660kg |
| Block | 9860 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2072kg |